Рулонний газон УНІВЕРСАЛЬНИЙ — 60

тонконіг 70%
костриця червона 20%
райграс 10%
Рулонний газон Партерний — 70
-тонконіг 70%
-овсянница червона 20%
-райграс 10%
вік — 2 роки
Акція до 01.05.2015! при покупці від 650м2 ціна 42 грн за м2 !!

Укладання рулонного газону: зняття старого дерну — 20 грн за 1 м2, підготовка грунту від 35 грн за 1 м2, укладання — 15-25 грн за 1м2
Скільки коштує газон? Купити газонну траву!

Консультації по оплаті і відвантаження по телефону
(067) 10-16-555, (067) 107-35-55 Іван


Як вибрати рулонний газон

На сьогоднішній день в Україні існує досить чимало виробників готового газону в рулонах. Багато вже працюють давно, а деякі тільки пробують свої сили. Причому останні можуть піднести вам небажані сюрпризи, що спричинить за собою сумні курйози. Загалом, на цю тему можна вести довгі дискусії і довго борознити інформаційну супермагістраль, якою є Інтернет, в пошуках надійного виробника і постачальника рулонного газону.

Газони розрізняються, перш за все, за складом трав, їх утворюють, за віком, за якісними характеристиками (кольором, щільності, засміченості і т. П.).

Замість терміна рулонний у всьому світі використовується термін готовий або зрілий газон, тобто газон, вирощений в розпліднику. За допомогою спеціальної техніки він зрізається і переноситься на постійне місце. А для зручності транспортування і укладання при зрізку він згортається в рулон.

Виробники, навіть ті, які на ринку вже давно, не завжди підтримують ЯКІСТЬ свого товару. А деякі особливо предпреімчівие підприємці можуть вам привезти навіть, так званий, рулонний луговий газон, зрізаний на узбіччі дороги.

Поняття рулонний газон нічого не говорить про якість газону. Неможливо оцінити якість тканини тільки по тому факту, що вона згорнута в рулон, або якість вина за тим, що воно налите в пляшку.
Рулонний газон може виглядати по-різному!

Як залучення клієнтів використовуються різні маркетингові ходи (знижки, безкоштовні доставки та інше ..) Якісний газон не може коштувати «недорого» в порівнянні з тим, який вирощений з порушеннями технологій виробництва (брак поливу, економія добрив, рідкісні покоси, несвоєчасна боротьба з бур’янами) і економія пари гривень може обернутися небажаними сюрпризами!

Наприклад, якщо виробник економив на вищепереліченому, то газон, який вирощений в таких умовах, з лисинами, засиллям бур’янів (особливо злакових: пирій, плоскуха, тонконіг однорічний) — можливо виправити за проведенням необхідних і знову дорогих агротехнічних заходів тільки через півроку … а тому ЙОГО ЛЕГШЕ ПРОДАТИ ДЕШЕВШЕ, щоб звільнити площу для нового посіву!

На фото нижче рулонний газон партерний (Дніпропетровськ)

Рулонний газон Партерний — Дніпропетровськ


 

Питання: Чому рулонний газон необхідно купувати у нас?

Відповідь: Хорошим товаром торгувати легко і приємно.

«Хороший товар легко знаходить покупця.» (Тит Макций Плавт — сказав ще в минулому столітті).
Ось тому ми і пропонуємо вам тільки КРАЩЕ і тільки те, за що нам не доведеться червоніти!
Про гарний газоні в саду мріє кожен домовласник. Адже доглянутий газон престижний, як добротний будинок або дорогий автомобіль, але газон виконує і інші корисні функції. Сьогодні, в умовах погіршення навколишнього середовища, газони беруть участь в природі для очищення повітря від шкідливих газів, пилу і важких металів, пригнічують шум і одночасно створюють місце для відпочинку і для занять різними видами спорту. Зелена галявина біля будинку визначає характер атмосфери в саду. Влітку вона об’єднує різнорідні елементи саду — клумби, басейни, альпійські гірки, а ранньою весною і восени служить головною прикрасою Вашого саду.
Щільний, красивий газон допомагає заспокоїтися і розслабитися, розвиває естетичний смак, приносить відчуття задоволення. А яке незабутнє відчуття виникає у Вас, коли Ви босоніж пройдете по газону. Зелений килим біля Вашого будинку має ефект охолодження. У жаркий день, температура газону на 15-17`C нижче температури бетонного покриття або асфальту і на 5-8`C нижче температури відкритого грунту. Газон покращує мікроклімат ділянки і активно виробляє кисень, так газон площею 250 кв.м., здатний забезпечити киснем сім’ю з 4-хчеловек. Газон нагадує губку, яка всмоктує з атмосфери забруднюючі речовини: пил, вуглекислий газ, вбирає дощові опади і потім поступово віддає їх в жарку пору доби. І ще, за оцінками експертів, хороший газон біля Вашого будинку, набагато збільшує вартість нерухомості!

Технології створення газону

Ідеальна зелень, низька травичка, жодного бур’яну — і все це без особливого догляду і зусиль з боку власника. Саме таке уявлення склалося у багатьох наших співвітчизників про англійські газонах, і саме їх вони хочуть бачити на своїх присадибних ділянках. Поза всякими сумнівами, доглянутий газон прекрасний, але виростити його дуже важко, а догляд за ним, особливо на перших етапах, зовсім не такий простий, як хотілося б.

ІСНУЮТЬ РІЗНІ ВАРІАНТИ СТВОРЕННЯ ГАЗОНУ. Ми розповімо про НАЙБІЛЬШ ДОСТУПНИХ ІЗ НИХ.

Отже, посів насіння газонних трав. Посів насіння газонних трав можна проводити з весни до осені (правда, найкращий час для посіву газонів в Україні — це кінець квітня-початок травня і кінець серпня — початок вересня). Якщо Ви не встигли висіяти куплені насіння, то не переживайте: насіння, при правильному зберіганні, зберігає схожість до 6 років. При купівлі насіння, наші фахівці допоможуть підібрати Вам травосмесь, що відповідає всім Вашим вимогам і придатну для умов Вашої ділянки.

На перший погляд посів насіння найдешевший спосіб створення газону. Але після посіву Вам залишається не тільки терпляче чекати (мінімум півроку-рік), поки газон перетвориться в зелений килим, а й весь цей час Вам доведеться ретельно доглядати за газоном — косити, поливати, вносити добрива, при необхідності-лікувати.

Якщо ж очікування неможливо, то Вас може виручити рулонний газон.

Укладання рулонного газону здійснюється з ранньої весни до пізньої осені. У світовій практиці найкращим способом створення газонів визнаний спосіб укладки готового газону, заздалегідь вирощеного в розсадниках. Перевага готового газону полягає в його високій якості і в можливості в найкоротший термін привести в належний вигляд територію відразу після завершення будівельних робіт. Досвід показує, що газон, засіяний традиційним способом, за умови постійного догляду за ним, досягає якості гарного газону тільки через 1,5-2 роки. Для створення газону методом укладання не потрібно якихось особливих знань і навичок догляду за газонами. По ньому відразу ж можна ходити, він вимагає спрощеного поливу.

Купуючи готовий газон, Ви купуєте вже існуючий трав’яний покрив.
Рулонний газон з укладанням від 25 грн за м2
Консультації по оплаті і відвантаження по телефону:

(067) 10-16-555, (067) 107-35-55 Іван